Kontakt Proff Rent

Proff Rent AS ble stiftet i 2006 og er en Nord-Norsk renholdsbedrift som tilbyr kundetilpassende renholdstjenester til både Næringsliv og private kunder. Vi er etablert med avdelingskontorer i Alta, Nordreisa og Tromsø og vårt geografisk satsingsområde er Troms og Finnmark.

Kontaktskjema

Våre avdelinger

Hovedkontor Tromsø

Søren Zakariassensgate 14,
9010 Tromsø
Telefon 40 00 65 38

Proff Rent AS
avdeling Tromsø

Proff Rent AS
Søren Zakariassensgate 14
9010 Tromsø
Tlf. 40 00 65 38

Proff Rent AS
avd. Midt-Troms

Proff Rent AS
Øverbygd
9334 Øverbygd
Tlf. 40 00 65 38

Proff Rent AS
avd. Nord-Troms

Proff Rent AS
Hovedvegen 6 A
9151 Storslett
Tlf. 40 00 65 38

Proff Rent AS
avdeling Finnmark

Proff Rent AS
Buktaveien 16
9515 Alta
Tlf. 40 00 65 38

Avdelinger

Proff Rent AS
avdeling Tromsø

Proff Rent AS
Søren Zakariassensgate 14
9010 Tromsø
Tlf. 40 00 65 38

Proff Rent AS
avdeling Midt-Troms

Proff Rent AS
Øverbygd
9334 Øverbygd
Tlf. 40 00 65 38

Proff Rent AS
avd.Nord Troms

Proff Rent AS
Hovedvegen 6 A
9151 Storslett
Tlf. 40 00 65 38

Proff Rent AS
avdeling Alta

Proff Rent AS
Buktaveien 16
9515 Alta
Tlf. 40 00 65 38

Administrasjon

Kontaktpersoner

Thor Henriksen

Åse Henriksen

Administrasjonsmedarbeider
aase@proffrent.no
Tlf. 48 05 91 56

Avd. Tromsø

Kontaktpersoner

Geir Karlsen

Avdelingsleder
geir@proffrent.no
Tlf. 46 63 34 99

Øystein Isaksen

Aire Protas

Teamleder Tromsø
aire@proffrent.no
Tlf. 93 09 00 72

Vigdis Myrnes

William Wøhni

Teamleder Tromsø
william@proffrent.no
Tlf. 45 88 14 06

Kenneth Henriksen

Vaskerileder Tromsø
kenneth@proffrent.no
Tlf. 92 60 03 48

Avd. Nordena

Kontaktpersoner

Geir Henstein

Joanna Gumieniak

Teamleder Nordena
joanna@proffrent.no
Tlf. 94 87 77 85

Avd. Midt-Troms

Kontaktpersoner

Geir Henstein

Ann Sissel Jernsberg

Teamleder Midt-Troms
ann.sissel@proffrent.no
Tlf. 48 03 48 30

Avd. Nord-Troms

Kontaktpersoner

Roger Isaksen

Asgeir Isaksen

Avd. Finnmark

Kontaktpersoner

Roger Isaksen

Natalia Romanova

Renholdsleder Finnmark
natalia@proffrent.no
Tlf. 41 66 83 71

Hossein Mohammadi

Renholdsleder Finnmark
hossein@proffrent.no
Tlf. 47 47 26 86

KONTAKT OSS

Legg igjen en beskjed, så følger vi deg opp så raskt som mulig!