/Kontakt oss
Kontakt oss2019-03-19T09:07:41+00:00

Kontakt Proff Rent

Fyll ut kontaktskjemaet under, så svarer vi deg innen kort tid.
Du kan også ringe oss på telefon, 40006538, om du ønsker det.

Vi ser frem til å hjelpe deg.

Proff Rent AS

Proff Rent AS
Sørenzakariassensgate 14
9010 Tromsø
Tlf. 40006538
e-post: firmapost@proffrent.no

Daglig leder Thor Henriksen
Tlf. 98 00 50 54
e-post: thor@proffrent.no

Avd. Nord-Troms

Proff Rent AS
Hovedvegen 6 A
9151 STORSLETT
Tlf: 40 00 65 38

Avdelingsleder Roger Isaksen
Tlf: 98 00 50 53
e-post: roger@proffrent.no

Renholdsleder Asgeir Isaksen
Tlf. 99 40 18 88
e-post: asgeir@proffrent.no

Avd. Tromsø

Proff Rent AS
Sørenzakariassensgate 14
9010 Tromsø
Tlf. 40 00 65 38

Avd.leder Geir Karlsen
Tlf. 46 63 34 99
e-post: geir@proffrent.no

Driftsleder Øystein Isaksen
Tlf. 94 81 66 60
e-post: oystein@proffrent.no

Renholdsleder Vigdis Myrnes
Tlf. 40 46 44 42
e-post: vigdis@proffrent.no

Avd. Alta

Proff Rent AS
Buktaveien 16
9515 Alta
Tlf. 40 00 65 38

Avdelingsleder Roger Isaksen
Tlf: 98 00 50 53
e-post: roger@proffrent.no

Renholdsleder Natalia Romanova
Tlf: 41 66 83 71
e-post: natalia@proffrent.no

Hossein Mohammadi
Tlf. 47 47 26 86
e-post: hossein@proffrent.no